Назад до новин

Всеукраїнський форум «Державотворець»

July 24, 2023

Ось і відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець» за підтримки УСЛ, КШДУ ім. Сергія Нижного та Міністерства молоді та спорту України.

Доброчесні урядовці, відомі підприємці та громадські активісти разом із понад 800 студентами з усієї України обговорили можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль держава—бізнес—громадськість для успішної відбудови держави

В одній з панельних дискусій взяв участь та закликав долучатися до громадського сектору Кирило Демченко — співзасновник УСЛ та перший Голова Виконавчої Колегії, а також молодіжний делегат України до ООН. Також члени УСЛ брали участь в організації форуму та модерації панельних дискусій. А Голова Апарату Конгресу Максим Свисенко виступив координатором цьогорічної хвилі «Державотворця». Пишаємось!

Були щасливі бачити на форумі стільки вмотивованої молоді — це той актив студентів, що із палаючими очима прагне розвивати й будувати Україну.

Також з 14 по 23 серпня відбудеться навчальна програма на базі КШДУ ім. Сергія Нижного. 35 відібраних учасників долучаться до курсу «Державотворець: Зміни можливі». Там ділитися досвідом будуть провідні фахівці у сфері реалізації структурних реформ, представники соціально-відповідального бізнесу та громадського сектору.

Дякуємо всім учасникам! Разом — відбудуємо!