про нас

Що таке УСЛ?

Українська студентська ліга — це неприбуткова організація, створена студентами для студентів з метою розвитку та всебічної підтримки студентської спільноти, а також рухів та проєктів, що змінюють життя студентів.

Разом ми:

– впливаємо на державну молодіжну політику

– розбудовуємо платформу для національного діалогу серед молоді

– формуємо основи громадянського суспільства

– реалізовуємо студентські благодійні проєкти

Нашими пріоритетами є відстоювання інтересів та захист прав студентів, культурно-розважальна діяльність, програми академічної мобільності та допомога студентським ініціативам.

Авторами ідеї та засновниками Української студентської ліги є студенти: учасники органів студентського самоврядування, молодіжні активісти, громадські діячі.

Ми об’єднуємо активних студентів закладів вищої освіти та представників громадських організацій по всій Україні. Понад 50 університетів з різних міст вже стали невід’ємною частиною нашої спільноти.

УСЛ — це неполітична організація: ми не підтримуємо жодну політичну силу. Втім, учасники спілки є активними громадськими діячами та не залишаються осторонь суспільно важливих питань. Ми постійно комунікуємо з державними органами задля відстоювання інтересів українського студентства, та розвиваємо молодіжну політику.

Cтруктура

Виконавча Колегія

Виконавча Колегія — це наш уряд, виконавчий керівний орган. Він охоплює Секретаріат, який забезпечує сталий робочий процес, і сім відділів, які опікуються багатовекторним розвитком УСЛ.

Функції: організація роботи УСЛ, реалізація завдань і планів, сформованих Конгресом Ліги.

Христина Савейко

Голова Виконавчої Колегії

Ангеліна Бережненко

Перша заступниця Голови Виконавчої Колегії

Анастасія Яхневич

Голова Секретаріату

Ілля Цап

Другий Заступник Голови Виконавчої Колегії

Данило-Богдан Сидорак

Заступник з фандрейзингу Виконавчої Колегії

Віра Русин

Колегіантка з регіонального розвитку

Парасковія-Жанна Сідак

Колегіантка з проєктної діяльності

Олександра Калініченко

Колегіантка з медіадіяльності

Ксенія Зубко

Колегіантка з звʼязків з ОСС

Марко Плесканьов

Колегіант з міжнародних звʼязків

Єгор Черкун

Колегіант з взаємодії з органами державної влади

Дмитро Курільчук

Колегіант з юридичних питань

Конгрес Ліги

Конгрес Ліги — наш парламент та головна рушійна сила у концептуально-ідеологічному та ціннісно-ресурсному напрямках розвитку УСЛ. У Конгресі представлено три основні сили нашої діяльності: студентське самоврядування та громадські організації.

Студентське самоврядування ЗВО України є основною силою Конгресу (70% голосів). Отже, делегати від ОСС мають право голосу та ухвалюють рішення щодо:

– стратегії та вектору розвитку організації;

– нових проєктів; прийняття нових членів;

– представництва в різних установах тощо.

ОСС не є юридичною особою, тому не може бути членом організацій. Але рішення є: ОСС можуть направити свого делегата, надавши нам документи, що підтверджують його повноваження. Після цього делегат отримує право голосу та розширені можливості, щоб він міг представляти свій ОСС свого ЗВО в межах Української студентської ліги. Ми визнаємо делегата як суб'єкта ОСС. Отже, ОСС може користуватися перевагами участі в організації.

ЧЛЕНИ УСЛ

Студентські спільноти, представлені в УСЛ:

Громадські організації, представлені в УСЛ:

партнери