про нас

Що таке УСЛ?

Українська студентська ліга — це неприбуткова організація, створена студентами для студентів з метою розвитку та всебічної підтримки студентської спільноти, а також рухів та проєктів, що змінюють життя студентів.

Разом ми:

– впливаємо на державну молодіжну політику

– розбудовуємо платформу для національного діалогу серед молоді

– формуємо основи громадянського суспільства

– реалізовуємо студентські благодійні проєкти

Нашими пріоритетами є відстоювання інтересів та захист прав студентів, культурно-розважальна діяльність, програми академічної мобільності та допомога студентським ініціативам.

Авторами ідеї та засновниками Української студентської ліги є студенти: учасники органів студентського самоврядування, молодіжні активісти, громадські діячі.

Ми об’єднуємо активних студентів закладів вищої освіти та представників громадських організацій по всій Україні. Понад 50 університетів з різних міст вже стали невід’ємною частиною нашої спільноти.

УСЛ — це неполітична організація: ми не підтримуємо жодну політичну силу. Втім, учасники спілки є активними громадськими діячами та не залишаються осторонь суспільно важливих питань. Ми постійно комунікуємо з державними органами задля відстоювання інтересів українського студентства, та розвиваємо молодіжну політику.

Cтруктура

Виконавча Колегія

Виконавча Колегія — це наш уряд, виконавчий керівний орган. Він охоплює Секретаріат, який забезпечує сталий робочий процес, і сім відділів, які опікуються багатовекторним розвитком УСЛ.

Функції: організація роботи УСЛ, реалізація завдань і планів, сформованих Конгресом Ліги.

Христина Савейко

Голова Виконавчої Колегії

Ангеліна Бережненко

Перша заступниця Голови Виконавчої Колегії

Анастасія Яхневич

Голова Секретаріату

Ілля Цап

Другий Заступник Голови Виконавчої Колегії

Віра Русин

Заступниця Голови Виконавчої Колегії з питань взаємодії з громадським сектором

Парасковія-Жанна Сідак

Колегіантка з проєктної діяльності

Олександра Калініченко

Колегіантка з медіадіяльності

Ксенія Зубко

Колегіантка з звʼязків з ОСС

Марко Плесканьов

Колегіант з міжнародних звʼязків

Єгор Черкун

Колегіант з взаємодії з органами державної влади

Дмитро Курільчук

Колегіант з юридичних питань

Єгор Уланов

Колегіант з регіонального розвитку

Конгрес Ліги

Конгрес Ліги — наш парламент та головна рушійна сила у концептуально-ідеологічному та ціннісно-ресурсному напрямках розвитку УСЛ. У Конгресі представлено три основні сили нашої діяльності: студентське самоврядування та громадські організації.

Студентське самоврядування ЗВО України є основною силою Конгресу (70% голосів). Отже, делегати від ОСС мають право голосу та ухвалюють рішення щодо:

– стратегії та вектору розвитку організації;

– нових проєктів; прийняття нових членів;

– представництва в різних установах тощо.

ОСС не є юридичною особою, тому не може бути членом організацій. Але рішення є: ОСС можуть направити свого делегата, надавши нам документи, що підтверджують його повноваження. Після цього делегат отримує право голосу та розширені можливості, щоб він міг представляти свій ОСС свого ЗВО в межах Української студентської ліги. Ми визнаємо делегата як суб'єкта ОСС. Отже, ОСС може користуватися перевагами участі в організації.

ЧЛЕНИ УСЛ

Студентські спільноти, представлені в УСЛ:

Київ

Громадські організації, представлені в УСЛ:

партнери