Назад до новин

Навчальний візит до Литви

November 22, 2023

Минулого тижня, Дарія Демиденко, колегіантка з юридичних питань Української Студентської Ліги, мала честь відвідати міську раду Тракайського району в Литві.

Під керівництвом проєктного керівника відділу молодіжної політики Національного агентства молодіжних справ Гінтаре Йотейкайте, делегація з України зустрілася з членами молодіжної ради Тракайського району. Під час зустрічі було представлено програму молодіжної політики Тракайського району, обговорено можливості та виклики молодіжної політики у регіоні. Ми, в свою чергу, розповіли про досвід роботи молодіжної політики в Україні, особливо під час воєнних подій.

Протягом тижня наша делегація відвідала міську раду Вільнюса, столиці Литви, щоб вивчити досвід молодіжної політики та поділитися своїм власним досвідом.

Це була чудова можливість дізнатися більше про роботу молодіжних центрів та молодіжних рад, які функціонують у системі з іншим законодавством.

Ми познайомилися з видатними особистостями, такими як працівники Агентства зі справ молоді та Муніципалітету Вільнюса, директор місцевої гімназії та їхнім самоврядуванням, мером та членами молодіжної ради містечка Тракай, та взяли участь в обміні ідеями з творцями молодіжної політики та молодіжними працівниками цієї країни.

🤝
🇺🇦
🇱🇹