Назад до новин

IV Конгрес УСЛ у Києві

July 17, 2023

IV Конгрес Спілки, що відбувся 14-16 липня, направду можна назвати найбільш емоційним за два роки існування Української Студентської Ліги. Саме ці три дні стали для кожного нас моментом усвідомлення того, наскільки потужну й ціннісну спільноту нам вдалося побудувати! Але давайте з самого початку :)

Конгрес УСЛ цього разу традиційно відбувся у трьох локаціях: Колонна зала КМДА, Національний університет біоресурсів і природокористування України та КНУ імені Тараса Шевченка.

Ми прийняли до лав спілки нових повноправних членів. Тепер ці ОСС та ГО разом з іншими повноправними членами матимуть право голосу на подальших засіданнях Конгресу.

Вітаємо ОСС: КНУТД, ЗДМУ, ДДАЕУ, УДУНТ, УДХТУ, НЮУ імені Ярослава Мудрого, НФаУ, НЛТУ України, ДДМУ.

А також ГО: «Молодіжна рада Дніпра», «Об’єднання міських гуртожитків», «Молодіжний медіа-центр Дніпра».

Дискутували із запрошеними гостями на актуальні для студентства теми:

«Роль молоді у відбудові України»

«Захист викривачів у сфері якості вищої освіти»

«Пошук win-win пропозиції для ОСС та українського бізнесу»

Виконавча Колегія відзвітувалася, представила свою діяльність і поділилися перемогами. Вдячні Конгресу за високу оцінку роботи команди!

Разом з партнерами провели Алею можливостей для студентів. Вдячні нашим друзям — ELSA Ukraine, ГО “Українські студенти за свободу”, Let`s Do It Ukraine, UReport, Фонду родини Богдана Гаврилишина, Infopulse. Наші делегати й гості познайомилися з діяльністю цих організацій, компаній та фондів, обмінялися контактами та домовилися про подальшу співпрацю!

Світський вечір — улюблена частина Конгресу наших делегатів. Цього разу він відбувся на березі Дніпра. Це був чудовий відпочинок, нетворкінг та обмін досвідом!

Ну і головна подія цього Конгресу — вибори!

З-понад 50 присутніх делегатів, 22 повноправних члени віддали свої голоси за одного з кандидатів (“проти всіх” не проголосував жоден):

8 голосів ОСС — за Олександра Вертелецького

11 голосів ОСС та 3 голоси ГО — за Христину Савейко

Вітаємо Христину — нову Голову Виконавчої Колегії УСЛ!

Ми вдячні кожному, хто долучився до нас протягом цього нелегкого шляху і творив кращий час разом з УСЛ! Кожен з вас — це справжній голос студентства, що з кожним роком звучить впевненіше й голосніше. Цей Конгрес став заключним етапом для першої Виконавчої Колегії — людей, що вклали в розвиток організації всю свою душу і всі можливі ресурси. Настав час новому поколінню продовжувати цей тернистий, але ж такий цікавий шлях.

Вже незабаром познайомимо вас із новою командою Виконавчої Колегії, а від 16 вересня — чекайте від них нових звершень.

Дякуємо всім, хто крокує з нами далі!