Назад до новин

Конгрес Ліги в Житомирі

December 12, 2022

9-11 грудня в Житомирі зібралися студенти з усіх куточків України: делегати від 44 ОСС та ГО.
Для чого? Аби голосувати за важливі рішення, творити зміни, налагоджувати співпрацю та розвивати студентство і молодь України.

Перший день заходу відбувся у Поліському Національному Університеті, де нас привітали начальник Житомирської ОВА, заступниця міського голови Житомира та ректор університету.

Ми прийняли до лав спілки нових повноправних членів та обговорили питання актуальності антикорупційного руху в університетах України на панельній дискусії з нашими гостями.

Другий день ми провели у сесійній залі Житомирської Міської Ради. Дякуємо за привітання міському голові Житомира.

Подискутували на тему цифровізації системи вищої освіти на панельній дискусії з фахівцями. Приємно усвідомлювати, що студенти мають чим похвалитися у цьому напрямку. До прикладу, ми вже представили делегатам нову систему електронного голосування на Конгресі Спілки.

День завершився театральною виставою в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги від студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення та справжнім світським вечором.

Завершили Конгрес у Житомирській політехніці. Послухали ректора університету, поговорили про волонтерські ініціативи у Житомирі та про навчання українських студентів за кордоном спільно.

Заслухали звіт Виконавчої Колегії за рік роботи, отримали подяки та вирушили додому, заряджені на нові проєкти та зміни.

Конгрес Ліги — це важлива для кожного з нас подія, і ми були раді розділити її з вами саме у Житомирі! Сподіваємося, що це стало початком нашої плідної та довгострокової співпраці.