Назад до новин

Київський ВП має нового очільника!

February 19, 2024

Як пройшли вибори на голову Київського ВП

2 лютого відбулися вибори нового голови Київського підрозділу УСЛ в НУБіП України. Делегати та члени УСЛ зібралися, щоб обрати лідера та провести час разом.

Починаючи з артпростору НУБіП, всі мали змогу долучитися до тімбілдінгу та познайомитися одне з одним. Потім на гостей чекала захоплююча екскурсія музеєм лісових звірів, а згодом й кафедрами бджільництва та конярства, а також ботанічним садом.

На офіційній частині з промовою виступав ректор НУБіП України — Ніколаєнко Станіслав Михайлович. Потім голова Київського ВП УСЛ, Максим Курка, розповів про свої досягнення. Максим з командою зробив дуже багато для студентів та Київських ВНЗ: Написав положення більше ніж для 10 ОСС, допоміг з виборами на посаду голови ОСС у НУБіП України, долучався до допомоги з КНЕУ фест, також провів багато тренінгів для київських ОСС про кураторство, права студентів та інше. Почав співпрацювати з бізнесами та IT-компанією Softserve.

Також було багато спортивних змагань, благодійних проєктів, з яких було зібрано понад 60 000 гривень на Збройні сили України.

Ми дуже вдячні Максиму за його рішучість та небайдужість до спільноти.

Але найважливішим моментом було оголошення результатів виборів. На жаль, переможця не було виявлено, адже два кандидати набрали однакову кількість голосів. Це стало несподіванкою для всіх, але згідно з правилами, у такому випадку проводяться перевибори.

Отож, 19 лютого кандидати, делегати і гості зустрілись в КНУ імені Тараса Шевченка.

Процес виборів був нелегким. Два кандидати зняли свої кандидатури, тому на виборах змагалися лише два кандидати: Мадарі Аміна Тейранівна та Кучеров Артем Андрійович.

Кожен з них мав 15 хвилин на представлення своєї програми, а потім 40 хвилин на відповіді на запитання з залу. Атмосфера була напруженою, адже обидва кандидати були гідні перемоги.

Тож з розривом в один бал переміг Артем Кучеров! Бажаємо йому наснаги та мудрості. Нехай його приклад надихає інших до досягнення нових висот.

Іншим кандидатам бажаємо відчути гордість за свої зусилля. Нехай цей досвід стане підґрунтям для подальшого розвитку у їхній професійній діяльності. Нехай вони знайдуть нові шляхи для виявлення своїх лідерських якостей та продовжать робити важливий внесок у спільноту.

Ми вдячні всім, хто розділив цю важливу мить у цей день.

Дякуємо НУБіП України за незабутню екскурсію та можливість провести таку чудову подію. Творимо кращий час разом!