top of page

ІІ Всеукраїнський Конгрес УСЛ


Понад 100 представників ЗВО та ГО + запрошені гості й спікери + місяці виснажливої підготовки й зум-коли до ночі = 3 дні грандіозного Всеукраїнського конгресу УСЛ!


3-5 грудня студенти й молодь з усієї України зібралися в місті Лева, щоб протягом 3-х днів ділитися досвідом й практикуватися в законотворчості й громадській діяльності.


На Конгресі говорили про:

• роль молодіжної політики;

• розширення співпраці із ЗВО і молодіжними організаціями;

• ЄДКІ та ЄФВВ, та про законопроєкти №6313 та №5727

• майбутнє УСЛ та стратегічно важливі питання


А ще — надихалися промовами запрошених гостей, заслуховували багато правок, голосували, сперечалися, спілкувалися і навіть танцювали.


Конгрес відбувся! І ми можемо впевнено сказати, що всі переживання та старання не були даремними. Хочемо подякувати кожному з вас, хто долучився до такої важливої події. Важливої не тільки для Спілки, а й для всього українського студентства.


Нам неймовірно приємно чути від вас відгуки про те, що Конгрес надихнув вас змінювати свої ОСС та робити життя студентів краще. Ми щасливі, що ці три дні подарували вам не тільки цінні знання, але й багато нових знайомств та незабутніх емоцій.


Щиро сподіваємося, що вже за 4 місяці зустрінемося з кожним з вас на черговому Конгресі УСЛ, який збере ще більше представників ОСС та ГО. І ми приймемо ще більше повноправних членів, і ухвалимо нові резолюції, і робитимемо все, щоб творити КРАЩИЙ час разом!


Дякуємо вам за те, що ви з нами!


949 переглядів
bottom of page