top of page

Збережіть ліміт стипендіатів на рівні 40–45%

Нещодавно студентів сколихнула новина про зменшення кількості стипендіатів. Тепер тема стипендій залишається першим пунктом порядку денного на зборах студентського самоврядування та профбюро ЗВО України.


З чого усе почалося?

1 грудня 2021 року в щорічному зверненні Президента до Верховної Ради Володимир Зеленський заявив, що кількість стипендіатів зменшуватися не буде.


1 січня 2022 року кількість стипендіатів була зменшена, а обіцянка Президента — не виконана. Студенти бідкаються, а Міністерство освіти і науки обіцяє, що найближчим часом питання буде врегульовано.


Але свідоме студентство не залишається осторонь проблеми. Наразі УСЛ збирає підписи представників ОСС з усієї країни, що потім разом зі зверненням будуть направлені Міністру освіти і науки. Ми робимо все можливе задля консолідації зусиль студентів з усієї України та подолання цієї проблеми!


Сподіваємося, що дотримання обіцянки відбудеться не за рахунок скорочення соціальних стипендій або обмеження ліміту підвищених чи іменних стипендій, і на найближчому засіданні Кабміну це питання отримає остаточне вирішення.


Боротьба триває, а ми стоїмо на захисті студентства!

458 переглядів
bottom of page