top of page

Завершення осіннього етапу школи ОСС


23-24 та 30-31 жовтня Українською студентською лігою було проведено масштабний проєкт для студентства — «Школа ОСС». Школа має регулярний характер, також планується проведення зимового та весняного набору. Тож, якщо ви ще не мали змоги долучитися, не засмучуйтесь, бо така можливість є!


Школа органів студентського самоврядування — захід, що об’єднав активних та цілеспрямованих студентів, які мріють змінювати на краще й розвивати спільноту майбутніх справжніх лідерів.


Локаціями стали КНЕУ (Київський національний економічний університет) та ВМЦ (Всеукраїнський молодіжний центр). Проведення заходу стало можливим за підтримки Міністерства громад та територій України, Інституту суспільних досліджень і ГО «Українське покоління лідерів».


Захід об’єднав в собі учасників, які лише починають свій шлях в ОСС, студентів, що вже мають певний досвід, а також лідерів ОСС. Вони мали можливість обмінятись власним досвідом участі в ОСС на різних рівнях та в різних ЗВО, обговорити проблемні питання та прослухати цікаві лекції, що обов’язково допоможуть розвитку soft&hard skills.


Спікери допомогли розкрити питання тайм-менеджменту, лідерства, ефективної роботи в команді, юридичних аспектів функціонування ОСС, ораторського мистецтва та навіть донорства!


3-й день школи запам’ятався учасникам не лише цікавою лекцією від Марічки Ковалик: «Комунікація перш за все: співпраця з ГО та між ЗВО», а й симуляційною грою «Останній студент». Під час гри, учасники мали змогу в прискореному режимі прожити декілька студентських років, створити Студентську Раду, змоделювати процес голосування за нові закони, що пропонувався як з боку ректорату, так і зі сторони студентства.


Але мета Школи була також і в наданні практичних навичок. Саме тому, учасників було поділено на групи, в яких, під керівництвом досвідчених менторів, вони створювали власні проєкти, презентація яких відбулася в останній день. Судді оцінювали концептуальні та практичні сторони, презентацію, паспорт, бюджет проєкту. Переможцями стали учасники команди «Школа-інтенсив» та їх ідея створення коротких курсів з різних навчальних дисциплін для абітурієнтів та першокурсників. За підтримки Української студентської ліги, переможці матимуть змогу власноруч реалізувати свій проєкт найближчим часом.


Марія Демедюк, яка цього разу отримала бейдж Просунутого рівня, так прокоментувала свою участь проєкті: «Школа ОСС — новий шлях до самопізнання та вдосконалення, де ми змогли не тільки здобути безцінні знання, комунікувати з цікавими людьми, але й змусити свій мозок та креативність працювати на всі 200% ».

«Для мене Школа ОСС є надзвичайним досвідом роботи з унікальними та талановитими студентами. Ці декілька місяців були сповнені нових челенджів, пригод та знайомств. Захопливо спостерігати, як завдяки проєктам Української Студентської Ліги ініціативи студентів втілюються у життя», — так прокоментувала проєкт його координаторка Соф’я Курочка.

А «Школа ОСС» чекає саме на тебе вже взимку, тому не прогав унікальну можливість розвитку, здобуття нових знань та навичок задля ефективного розвитку твого університету!

770 переглядів
bottom of page