Женщина, работающая на открытом воздухе
Line separator

Про нас

СТУДЕНТАМ

Ми — Українська студентська Ліга, організація, створена студентами для студентів з метою розвитку та всебічної підтримки студентського ком‘юніті, а також рухів та проєктів, що стосуються нашого життя. 

 

Наша місія: Формувати культуру студентського життя для творення змін в українському суспільстві.

Наша візія: Бути найкращою частиною студентського життя. Створити екосистему молодіжного середовища в Україні для розвитку, координації та представництва інтересів студентської спільноти.

Участь в нашій організації та її проєктах дає можливості як для накопичення особистого досвіду і збільшення конкурентоспроможності людини загалом, так і для просування в ієрархії УСЛ.

Структура сформована так, щоб мати змогу ефективно взаємодіяти зі студентським самоврядуванням (ОСС), бізнесом, громадськими та молодіжними організаціями. 

Об'єднуючи ресурсну базу і вектори розвитку, що сформовані ОСС, ми маємо можливість втілювати різноманітні проєкти і програми (від сфери науки та спорту до приємних бонусів, таких як: знижки, пріоритетні місця на різні заходи, практики на підприємствах і в державних органах тощо).

Все це — лише частина тих можливостей, які підвищують рівень студентського життя, що і є метою нашої діяльності. 

 
Monitor Screen Mockup Free PSD.png

ОСС

Авторами ідеї та засновниками Української студентської Ліги є студенти: учасники органів студентського самоврядування,  актив молодіжного життя, громадські діячі.


Рада засновників  — структура, яка опікується інституціоналізацією та стабільністю діяльності УСЛ. Вона потрібна для захисту цінностей та збереження ідеї УСЛ протягом тривалого часу.

Основна функція — контроль за дотриманням усіма органами своїх повноважень та цінностей УСЛ.

Виконавча Колегія — це наш уряд, виконавчий керівний орган. Він охоплює Секретаріат, який забезпечує сталий робочий процес, і шість відділів, які опікуються багатовекторним розвитком УСЛ.

Функції: організація роботи УСЛ, реалізація завдань і планів, сформованих Конгресом Ліги.

Відокремлені підрозділи — філії УСЛ з власною структурою у різних містах України. Вони формуються з головної цінності УСЛ — Студентів. Відокремлені підрозділи створюються для єднання студентів України на локальному рівні та реалізації місцевих проєктів.

Функції: створення сприятливих умов для взаємодії студентів України з метою їх співпраці.

Конгрес Ліги  — наш парламент та головна рушійна сила у концептуально-ідеологічному та ціннісно-ресурсному напрямках розвитку УСЛ. У Конгресі представлено три основні рушійні сили нашої діяльності: студентське самоврядування, бізнес та громадські організації. Студентське самоврядування ЗВО України є основною силою Конгресу (70% голосів).

 

Отже, делегати ОСС мають право голосу та ухвалюють рішення щодо:

  • стратегії та вектору розвитку організації;

  • нових проєктів;

  • прийняття нових членів;

  • представництва в різних установах тощо.
     

ОСС не є юридичною особою, тому як орган він не може бути членом організацій, але вихід є:

ОСС можуть направити свого делегата, надавши нам документи, що підтверджують його повноваження. Після цього делегат отримує право голосу та розширені можливості, щоб він міг представляти свій ОСС свого ЗВО в межах нашої організації.

 

Ми визнаємо цю людину як суб'єкт ОСС. Отже, ОСС може користуватися перевагами участі в організації.


Членство може бути асоційоване для тих ОСС, що не відповідають Закону України «Про вищу освіту», та повне — для всіх інших.

 
%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%

Якщо ви:

- організація, яка має бажання втілити у життя чудові комерційні або соціальні проєкти;

- хочете працювати із кваліфікованою та активною командою, орієнтуючись на молодь;

у вас є чудова можливість отримати стійкий зв‘язок із цільовою аудиторією та покращити рівень життя українського студентства, молоді та загалом вплинути на розвиток держави. Позитивні зміни залежать від нашої співпраці!

Ми є неприбутковою громадською спілкою: будь-які надходження, які отримує Ліга, спрямовуються на підтримку ініціатив студентства.

Ми прагнемо прозорих та чесних відносин. Кожен член спілки має право вимагати звітування про витрати ресурсів об’єднання.

Ми — незалежна організація. Лише засновники, члени Виконавчої Колегії, делегати ОСС ЗВО та інші учасники впливають на вектор розвитку об’єднання. Але в жодному разі — не сторонні суб‘єкти. 

Ми працюємо згідно з Конституцією України та Законом України «Про громадські об'єднання».

Партнерам

 
For site.png